Refugio Zakopane Βίλα
Η Refugio Zakopane Βίλα Araucária με θέα στον κήπο, προσκαλεί τους επισκέπτες να επισκεφθούν το Araucaria Acqua Park, που βρίσκεται σε απόσταση 4 χλμ.
Οι παροχές μπανίου σ' αυτό το κατάλυμα περιλαμβάνουν επίσης walk-in ντους και ξεχωριστή τουαλέτα. Επίσης, υπάρχουν μεγάλες πετσέτες μπάνιου για την άνεση των επισκεπτών.
Εκτός από πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, η Refugio Zakopane Βίλα προσφέρει επίσης τραπεζαρία. Οι επισκέπτες μπορούν επίσης να χρησιμοποιήσουν ηλεκτρικό βραστήρα, φούρνο και γυάλινα σκεύη για να ετοιμάσουν το γεύμα τους. Επίσης, δίπλα βρίσκεται σταθμός λεωφορείων Terminal Metropolitano Vila Angelica, που είναι σε απόσταση περίπου 5 λεπτών οδικώς.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Κουζινικά είδη
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Κήπος
Στο δωμάτιο
- Θέρμανση
- Καθιστικό
- Αίθριο
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού μπορούμε να παρκάρουμε το όχημά μας στις εγκαταστάσεις της η Refugio Zakopane Βίλα;
Οι πελάτες της η Refugio Zakopane Βίλα μπορούν να παρκάρουν σε δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Πόσο μακριά είναι το ΔιεθΝές Afonso Pena από η Refugio Zakopane Βίλα;
Η Refugio Zakopane Βίλα απέχει 30 χλμ. από το ΔιεθΝές Afonso Pena. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας σε η Refugio Zakopane Βίλα;
Ναι, επιτρέπονται κατοικίδια σε η Refugio Zakopane Βίλα.